De regulă, simtomele sunt date de creșterea glicemiei în sânge.
La diabetul de tip 1, simptomele sunt foarte acute și apar brusc, în cazul diabetului de tip 2, simptomele sunt de obicei foarte ușoare, de aceea sunt și trecute cu vederea.
Din păcate, în multe cazuri diabetul este diagnosticat destul de târziu, pentru că bolnavii nu cunosc simptomele acestei boli și le trec cu vederea. Multe dintre aceste manifestări nu indică o problemă medicală serioasă.
Pentru a beneficia de o consultație în regim privat la medicul diabetolog veți avea nevoie de următoarele documente:



Pret: 280 lei
Pret: 200 lei
Pret: 100 lei
Pret: 200 lei
Pret: 50 lei